Нове дослідження «Філософська думка Кримського ханства» вийшло друком

«Філософська думка Кримського ханства» Михайла Якубовича побачила світ
Михайло Якубович
05.04.2016
Оцініть статтю: 
(428 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Відомий науковець Михайло Якубович — сходознавець, кандидат історичних наук, автор повного перекладу смислів Корану українською мовою, а також численних наукових публікацій з питань ісламської філософії в українських і зарубіжних академічних журналах, видав друком нову працю «Філософська думка Кримського ханства».

Книга, що побачила світ у видавництві «Комора», — перше комплексне наукове дослідження релігійно-філософської спадщини Кримського ханства XV–XVIII ст., що показує розвиток його основних інтелектуальних традицій — правознавства й апологетики, дискурсивного богослів’я та містицизму (суфізму) — в глобальному контексті мусульманської філософії посткласичного періоду.

Як йдеться на сайті Bookdog, авторові вдалося реконструювати біографії найвидатніших мислителів Кримського ханства, а в додатках вмістити фрагменти їхніх праць, перекладені безпосередньо з рукописних та друкованих першотворів. Значну частину використаних джерел у науковий обіг світової сходознавчої практики уведено вперше.

Нагадаємо, Іслам в Україні раніше повідомляв про те, що монографія Михайла Якубовича готується до виходу в світ.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.