Про Іслам з муфтієм Саідом Ісмагіловим: запрошення на лекції 12 березня

Про Іслам з муфтієм Саідом Ісмагіловим: запрошення на лекції 12 березня
Про Іслам з муфтієм Саідом Ісмагіловим: запрошення на лекції 12 березня
08.03.2019
Оцініть статтю: 
(155 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У вівторок, 12 березня у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» з просвітницькою лекцією «Основи Ісламу» виступить муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов — керівник Українського центру ісламознавчих досліджень, член Ради з фатв і досліджень ДУМУ «Умма».

Захід буде цікавий ще й тим, що передбачається спілкування аудиторії з гостем — кожен охочий матиме можливість поставити будь-яке питання й почути відповідь. Лекція розрахована передусім на слухача, що прагне розширити горизонти своїх знань, на тих, хто не звик сліпо довіряти стереотипам і бажає отримати інформацію з перших рук.

З огляду на те, що наша країна багатонаціональна, й на цій землі віками співіснують представники різних культур і релігій, такі лекції про засади різних релігій запобігають виникненню міжрелігійної та міжконфесійної напруги, сприяють добросусідським відносинам, порозумінню та злагоді в суспільстві.

Як обіцяють організатори, духовний лідер мусульман України шейх Саід Ісмагілов розповість про п’ять стовпів Ісламу, основи ісламського віровчення та ісламську етику.

Нагадуємо, що захід відбудеться у вівторок, 12 березня, з 11:30 до 13:00.

Місце проведення — Київ, вул. Львівська, 23, корпус 2, лекційна зала, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (вхід — ззаду будівлі).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.