Сторінка зі спільної історії Туреччини та України: Гюрем Султан

Сторінка зі спільної історії Туреччини та України: Гюрем Султан
©Укрінформ
03.12.2018
Оцініть статтю: 
(229 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

6 грудня в конференц-залі Інституту ім. Юнуса Емре в Києві (Пушкінська, 28/9) відбудеться захід, під час якого обговорюватимуть історичну постать Туреччини та України — Гюрем Султан.

Як повідомляє Укрінформ, на ньому йтиметься про вплив Гюрем Султан (Роксолани) на турецьку історію, життя у палаці, службу державі. Українська письменниця Віра Чугунова, яка нещодавно зустрілась з нащадницею османської династії, розповість про життя Роксолани у палаці, а також про стосунки з її чоловіком, османським султаном, Сулейманом Пишним. Пані Чугунова повідає про те, як Гюрем Султан, обійшовши усіх жінок у палаці, стала улюбленицею султана Сулеймана та які стосунки були між жінками палацу?

Професор Ферхад Туранли висловить свою точку зору щодо політичних, соціальних та історичних аспектів життя Гюрем Султан, а також її впливу на османську політику. Він також розповість про благодійність, якою вона займалась для османського народу, а також про зовсім іншу постать Роксолани, за межами популярного образу.

Відзначимо, що Інститут ім. Юнуса Емре є офіційним турецьким культурним центром, що підпорядковується Посольству Турецької Республіки в Україні, організовує різноманітні заходи, на яких представляє турецьку культуру, та проводить курси турецької мови.

Дізнатися детальну інформацію про майбутні заходи та курси турецької мови Ви можете у соцмережах або за номером телефону:

Телефон / Whatsapp / Viber: +38 063 355 26 04

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.