Відомий бренд мусульманського одягу «Katrin KYM» готує онлайн-презентацію нової колекції

Відомий бренд мусульманського одягу «Katrin KYM» готує онлайн-презентацію нової колекції
Відомий бренд мусульманського одягу «Katrin KYM» готує онлайн-презентацію нової колекції
08.09.2020
Оцініть статтю: 
(91 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Днями в українській столиці завершились покази нових колекцій дизайнерів одягу Ukrainian Fashion Week, але попри очікування багатьох шанувальниць (і, до речі — шанувальників) творчості відомої київської дизайнерки Катерини Євдокимової цього разу засновниця бренду «Katrin KYM» утрималась від презентації своїх нових доробків.

Причина, як пояснила пані Катерина кореспондентові нашого видання, — турбота про безпеку і здоров’я манекенниць і глядачів.

«Жоден показ не вартує ризику інфікування глядачів і моделей, що демонструватимуть вбрання. Епідситуація цього року — не дуже сприятлива для масових заходів. Карантинні обмеження то посилюються, то слабшають, тому я вирішила цього року не наражати ані публіку, ані манекенниць на небезпеку „підчепити“ вірус. Те, що час проведення Тижня збігся в часі зі збільшенням випадків захворювання в Києві, лише підтвердило правильність мого рішення», — каже Катерина Євдокимова, яка дотримується мусульманських принципів не лише при створенні одягу, але й у всьому своєму житті.

«Турбота про своє здоров’я — це невід’ємна частина життя і поклоніння кожного послідовника ісламу. Аллаг Всевишній дарував нам здоров’я як найкраще з благ і вручив у довіреність, і за це нам доведеться відповідати. Той, хто нехтує своїм здоров’ям і не приділяє цьому аспектові увагу, проявляє невдячність Аллагові. Крім того, мусульманин несе відповідальність (наскільки це від нього залежить) і за благополуччя оточуючих. „Не вбивай!“ — наказує нам Господь. Найгіршим гріхом є навмисне вбивство людини, оскільки це є зазіханням на власність Творця і Його творіння. А що ж робить людина, коли осмислено і навмисно нехтує протиепідемічними заходами, свідомо бере участь і залучає інших до участі у заходах, які несуть ризик для неї самої і для інших людей? Навіщо знаходитися серед великого скупчення людей, знаючи, що є небезпека заразитися смертельною хворобою або заразити нею інших у разі, якщо ти є безсимптомним носієм інфекції? Хіба це — не замах на вбивство або заподіяння шкоди здоров’ю інших людей? Віруючий ніколи не вчинить подібного. За словами Посланника Всевишнього (мир йому і благословення), мусульманин — це той, хто не заподіює людям шкоди ані своїм язиком, ані руками, і щодо не тільки одновірців, а й представників інших культур завжди проявляє порядність і вихованість», — пояснює свою відмову від участі в Ukrainian Fashion Week Катерина Євдокимова.

Але модниці і модники не залишаться без новинок — вже зараз готується онлайн-презентація нової колекції дизайнерки в форматі буклук та відео-дефіле, тож невдовзі шанувальники зручного й сучасного вбрання зможуть оцінити нові, створені Катериною образи.

Як поділилася Катерина, пандемія коронавірусної інфекції внесла корективи і в творчі плани.

Асортимент одягу цього бренду змінився з урахуванням нових умов, які відобразилися на ритмі життя і режимі роботи більшості співвітчизників. Зокрема на зміну вишуканим, витонченим й елегантним комплектам, якими зазвичай славиться одяг бренду «Katrin KYM», прийшли не менш модні, але більш демократичні і зручні варіанти одягу, що є більш доречними для роботи «на віддаленні».

Погодьтеся, адже дистанційна робота з дому може спровокувати бажання взагалі не знімати піжаму, ба навіть більше — махнути рукою на зовнішній вигляд і працювати у футболці і спортивках, які мають не дуже охайний вигляд. І це — не нешкідлива дрібничка, адже така зовнішня розхлябаність майже завжди тягне за собою й внутрішні зміни — байдуже ставлення до себе і до якості своєї роботи.

Тож не треба зайвий раз нагадувати, що піжама і халат — одяг для сну, а для роботи потрібно добирати відповідне вбрання. Та й членам сім’ї приємніше бачити рідну людину не в «розібраному вигляді», а хай і вдягненою в більш неформальний — але при цьому стильний, модний, красивий і такий, що відповідає мусульманським вимогам, одяг.

Втім, не будемо випереджати події і розкривати всі секрети нової колекції від «Katrin KYM» — чекаємо на онлайн-презентацію.

І нагадаємо тим, кому не терпиться оновити свій гардероб одягом саме цього бренду, що роботу з індивідуальними замовленнями не скасовано, тож Ателье «Katrin KYM» — до ваших послуг.

Адреса: Софіївська Борщагівка, ЖК «Софія Київська», вул. Горького, 5-в.

Телефон для довідок +38 (066) 685-18-15

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.