З нагоди Всесвітнього дня арабської мови Центр «Салям» оголосив святковий конкурс

З нагоди Всесвітнього дня арабської мови Центр «Салям» оголосив святковий конкурс
З нагоди Всесвітнього дня арабської мови Центр «Салям» оголосив святковий конкурс
21.12.2018
Оцініть статтю: 
(20 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

За пропозицією трьох арабомовних країн — Марокко, Саудівської Аравії та Лівії — 2012 року на 190-й сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО 18 грудня було затверджено, як Всесвітній день арабської мови. А до того 18 грудня відзначалося, як День арабської мови в ООН або Міжнародний день арабської мови — цю дату було запроваджено в 2010 році для ознаменування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов Організації Об’єднаних Націй.

З нагоди цієї дати Центр іноземних мов та перекладу «Салям», що діє на базі Ісламського культурного центру м. Києва, не лише привітав всіх своїх студентів і шанувальників арабської, а й оголосив святковий конкурс. Про це йдеться у публікації на сторінці закладу в соцмережі Facebook:   

— Шановні студенти центру, цінителі і любителі арабської мови, а також всі небайдужі до арабської культури! Центр «Салям» щиро вітає вас зі Всесвітнім днем арабської мови! Нехай арабська завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку! Бажаємо, щоб не тільки в нашій країні, але й у всьому світі поважали і цінували будь-яку людину, незалежно від її мови, національності чи віросповідання! — йдеться в привітанні. — З нагоди цієї дати «Салям» оголошує конкурс-вікторину «Яка чудова арабська мова!». Покажіть свої знання та отримайте за це приз від центру «Салям»!

Для того, аби взяти участь в конкурсі-вікторині, потрібно перейти за посиланням та відповісти на кілька запитань.

Як повідомляють в Центрі «Салям», відповіді приймаються до 15:00 22 грудня 2018 року.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.