З нового року іноземці понад півсотні країн в’їжджатимуть в Україну за електронними візами

З нового року іноземці понад півсотні країн в’їжджатимуть в Україну за електронними візами
З нового року іноземці понад півсотні країн в’їжджатимуть в Україну за електронними візами
26.12.2018
Оцініть статтю: 
(18 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

З 1 січня 2019 року Міністерство закордонних справ України здійснюватиме централізоване оформлення віз в електронному вигляді іноземцям 52-х держав світу за розширеним переліком підстав в’їзду в Україну. З повним списком країн, громадяни яких зможуть оформлювати електронні візи для в’їзду в Україну, можна ознайомитися на сайті МЗС.

Як зазначається, мета перебування в Україні може бути діловою, приватною, туристичною; оформлювати е-візу можна для лікування або діяльності в сферах культури, науки, освіти чи спорту, а також з метою виконання службових обов’язків, зокрема, цією можливістю скористаються представники іноземних засобів масової інформації.

Серед країн є й ті, де абсолютна або переважна більшість громадян сповідує іслам, зокрема Бахрейн, Індонезія, Кувейт, Малайзія, Оман, Саудівська Аравія тощо.

Отримання е-візи залишається максимально спрощеним. Для її оформлення необхідно:

зареєструватись на веб-платформі МЗС;

у режимі онлайн заповнити анкету, завантажити фотокартку та скановані копії документів (паспорт, запрошення та ін.), сплатити онлайн банківською карткою консульський збір;

отримати готову е-візу на електронну пошту (надсилається у форматі pdf).

Для в’їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-візу та пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України.

Постійна інформаційна підтримка заявників на evisa@mfa.gov.ua; час оформлення — до 9 робочих днів; вартість — 85 дол. США; строк дії — разова до 30 днів.

З повним текстом чинної редакції Вимог до оформлення віз в електронному вигляді, якими детально регламентовано процедуру оформлення е-віз, можна ознайомитися на веб-сторінці Верховної Ради України за посиланням.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.