У столиці Узбекистану відбулася міжнародна конференція, присвячена 1040-річчю від дня народження Абу Алі ібн Сіни (Авіценни)

У Ташкенті відбулася Міжнародна науково-просвітницька відеоконференція, присвячена 1040-річчю від дня народження Абу Алі ібн Сіни (Авіценни)
У Ташкенті відбулася Міжнародна науково-просвітницька відеоконференція, присвячена 1040-річчю від дня народження Абу Алі ібн Сіни (Авіценни)
25.08.2020
Оцініть статтю: 
(52 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Ташкенті (Узбекистан) відбулася міжнародна науково-просвітницька відеоконференція «Абу Алі ібн Сіна — гордість Узбекистану й надбання світу».

Захід, організований Громадським фондом «Ібн Сіно», був пов’язаний з ушануванням 16 серпня світовою громадськістю 1040-річчя від дня народження видатного вченого й мислителя середньовічного Сходу, що народився 980 року в с. Афшона — на території сучасного Пешкунського району Бухарської области Республіки Узбекистан. 

На конференції з науковими доповідями виступили 17 учених, зокрема 6 закордонних фахівців. За підсумками відеоконференції ухвалена резолюція, де відзначені її актуальність, науково-культурна й політична значущість, потреба державної підтримки та фінансування науково-дослідної діяльности з вивчення спадщини Абу Алі ібн Сіно (саме так ім'я великого вченого звучить перською та узбецькою. — Ред.), а ще важливість активізації публіцистичної та видавничої діяльности з подальшим тиражуванням наукових праць (книги, словники, енциклопедії, навчальні посібники для вишів, брошури) коштом грантів і субсидій, наданих Парламентською комісією та міністерством інноваційного розвитку Узбекистану, зміцнення та просування національного бренду Ібн Сіно (Авіценна) за кордоном.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.