Мусульманка подала на розлучення через неуважність чоловіка до його ж матері

Мусульманка подала на розлучення через неуважність чоловіка до його ж матері
14.02.2018
Оцініть статтю: 
(369 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У Саудівській Аравії суддя задовольнив вимогу жінки про розлучення з чоловіком через те, що той був неуважний до власної матері.

29-річного чоловіка шокувала новина про те, що його дружина звернулася до суду з вимогою розлучення, незважаючи на те, що він був дуже турботливим стосовно неї — як заявила жінка в суді, її чоловік виявляє до неї належну увагу, ніколи ні в чому не відмовляє, влаштовує їй зарубіжні поїздки.

Як передає The Siasat Daile, коли суддя запитав її про причини подання заяви про розлучення, жінка відповіла, що вона ніколи не зможе довіряти людині, яка робить все заради своєї дружини і в той же час відмовляє своїй матері навіть у найменшому.

Чоловік запитав її: «Хіба я не залишив свою сім’ю заради тебе?», на що дружина сказала, що саме з цієї причини вона і хоче розлучитися з ним.

Суддя визнав аргументи жінки обґрунтованими і дав дозвіл розлучення, сказавши, що поведінка чоловіка було неправильною:

— Чоловік повинен ставити свою сім’ю, особливо матір, понад усе.

Також суддя заявив, що у цьому випадку дружина не була щаслива, бо чоловік більше любив її, ніж жінку, яка народила, виховала його і принесла в жертву своє життя заради його щастя.

Дружина також повернула придане, яке її чоловіком подарував їй під час укладення шлюбу.

Нагадаємо, пророк Мухаммад, мир Йому, підкреслював, як важливо бути добрими до батьків. Коли Його якось запитали: «Яке найкраще діяння [після Віри в Аллага і Його Посланця]?», то Пророк, мир Йому, відповів: «Намаз, здійснений вчасно». Його знову запитали: «А яке після цього?», на що Він відповів: «Хороше ставлення до батьків».

Всевишній Аллаг каже в Корані: «І Ми заповіли людині бути доброю до своїх батьків і піклуватися про них, особливо про матір, бо мати носить його в своїй утробі, і її слабкість збільшується в міру того, як росте дитина» (сура «Лукман», аят 14).

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.