Голова Держкомнацрелігій привітав мусульман України з днем народження Пророка Мухаммада

1
«Держава високо цінує внесок мусульман України у зміцнення духовних і моральних засад суспільства», - йдеться у привітанні Ю.Решетнікова.
01.03.2010
Оцініть статтю: 
(305 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Голова Державного комітету у справах національностей та релігій Юрій Решетніков привітав українських мусульман із днем народження Пророка Мухаммада - святом Маулід.

«Сьогодні особливого значення набуває усвідомлення єдності української нації, утвердження толерантності і взаємоповаги в міжконфесійних та міжнаціональних відносинах. Держава високо цінує внесок мусульман України у зміцнення духовних і моральних засад суспільства, вітає благородну працю вітчизняної мусульманської спільноти на духовній і суспільній ниві, ініціативи, спрямовані на поглиблення взаємопорозуміння між народами і релігійними організаціями», - йдеться у привітанні Ю.Решетнікова, яке 26 лютого оприлюднила прес-служба Держкомнацрелігій.

Відзначимо, що святкування дня народження Пророка не є встановленням шаріату. Однак воно входить до числа дозволених справ (мубахат), за умови, що святкування при цьому не будуть вважати сунною і воно не вийде за рамки сунни Пророка (мир йому і благословення), як це часто відбувається з багатьма урочистостями.

Сенс святкування, присвяченого дню народження Пророка, полягає в нагадуванні про гідні якості Посланника і його велику місію на благо всього людства.

За матеріалами офіційного сайту «Держкомнацрелігій»

Посилання на тему:

Новини

Спроби обмежити релігійні свободи зустрінуть серйозний опір, - Ю.Решетніков

Голова Держкомнацрелігій побажав мусульманам України у час Рамадану бути сповненими оптимізму та надії

Статті

Думка вченого: Чи є Мавлід нововведенням?

В очікуванні світанку

Ера Ісламу

Політична практика Пророка (мир йому) до Хіджри

Маулід – день народження пророка Мухаммада

Святкування дня народження Пророка Мухаммеда

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.