Київські депутати пропонують заборонити рекламу пива

1
У документі наголошується, що реклама пива під час спортивних і культурних заходів – це крок до зниження рейтингу нашої держави
29.05.2010
Оцініть статтю: 
(851 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Депутати Київради звернулися до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів з проханням заборонити рекламу пива на телебаченні, радіо і в друкарських виданнях, а також під час спонсорства футбольних та інших спортивних і культурних заходів. За таке рішення вчора, 27 травня, на засіданні сесії проголосували 96 народних обранців.

У своєму зверненні Київрада надає підготовлений проект рішення, повідомляє «Главред».

У пояснювальній записці рішення сказано: «Не потрібно вказувати назву компаній-виробників пива, які є офіційними спонсорами Національної і молодіжної збірної України з футболу. У ЗМІ ці спонсори говорять, що дана реклама не сприяє вживанню пива, але під час перегляду футбольного матчу уболівальники завжди розпивають пиво».

Також у документі наголошується, що реклама пива під час спортивних і культурних заходів – це крок до зниження рейтингу нашої держави.

В.о. заступника мера Києва Алла Шлапак говорить, що завдяки ініціативам депутатів закони про заборону розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях запроваджуються і виконуються на державному рівні.

«Але, на жаль, сьогодні ще є певні недопрацювання — на телебаченні нічого не змінилося, більшість спортивних заходів проходять під егідою пивних компаній. Якщо не будуть внесені відповідні зміни до Закону «Про рекламу», то будь-які наші ініціативи закінчаться нічим», — підкреслює вона.

Як повідомляє «Комп&ньон», раніше депутати Київради просили Верховну Раду прирівняти слабкоалкогольні напої і пиво до алкогольних напоїв.

Нагадаємо, на сьогодні в Україні заборонена реклама алкогольних напоїв на радіо і телебаченні з 6 до 23 години, у всіх друкованих засобах масової інформації, окрім спеціалізованих видань, на зовнішніх і внутрішніх поверхнях транспортних засобів загального користування і метрополітену. Також заборонена реклама засобами зовнішньої і внутрішньої реклами, за допомогою заходів рекламного характеру, окрім спеціальних виставкових заходів алкогольної продукції.

Проте спонсорство з використанням знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, дозволяється.

За матеріалами «Главред» і «Комп&ньон»

Посилання на тему:

Новини

У Києві будуть штрафувати за розпивання пива в паперовому пакеті

Верховна Рада відмовилася заборонити вживання алкоголю в українських літаках

Українське суспільство недооцінює загрозу підліткового алкоголізму

Новий закон спрямований на боротьбу з пияцтвом у громадських місцях

Попри новий закон, реклама тютюну та алкоголю нікуди не зникла

З 1 січня 2010 року заборонена реклама алкоголю та тютюну у друкованих ЗМІ

Асоціація батьків України вимагає вилучити з реклами пива слоган «Футбол без пива - не футбол»

Статті

Губить людей не пиво, а губить людей влада

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.