Міжнародний фонд «Відродження» оголосив в Криму конкурс «Толерантна Україна»

1
Конкурс спрямований на досягнення гідного рівня міжетнічного розуміння, соціальної та культурної інтеграції національних меншин та етнічних спільнот в українське суспільство.
25.03.2010
Оцініть статтю: 
(132 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Міжнародний фонд «Відродження» (Київ) оголосив про проведення у Криму конкурсу «Толерантна Україна», спрямованого на розвиток міжетнічної толерантності, подолання впливу стереотипів та упереджень у сфері міжетнічних взаємодій.

Про це вчора, 24 березня, на презентації діяльності МФ «Відродження» у Сімферополі повідомив керівник програми фонду з «Розширення впливу громадянського суспільства» Олексій Орловський.

Як зазначив Орловський, тема міжетнічної толерантності особливо актуальна на багатонаціональному Кримському півострові. Конкурс спрямований на досягнення гідного рівня міжетнічного розуміння, соціальної та культурної інтеграції національних меншин та етнічних спільнот в українське суспільство на ґрунті взаємоповаги до різноманітності культурної ідентичності.

За інформацією Олексія Орловського, конкурс проводиться на території Автономної Республіки Крим, у Закарпатській, Одеській та Чернівецькій областях. До участі в конкурсі запрошуються громадські та благодійні організації, органи самоорганізації населення, а також їх коаліції та об'єднання.

Пріоритетами конкурсу оголошено проекти в галузі дослідження формування та реалізації етнополітики на центральному та регіональному рівні органів державної влади, місцевого самоврядування, а також проекти щодо проведення аналізу результативності раніше прийнятих органами державної влади актів, спрямованих на формування гідного рівня толерантності в суспільстві і створення умов для соціальної і культурної інтеграції національних меншин та етнічних спільнот в українське суспільство.

Крім того, конкурс вітає проекти з організації та проведення заходів, спрямованих на посилення демократичного діалогу серед представників громадськості різних регіонів з метою розвитку міжрегіонального взаєморозуміння і вирішення конфліктних ситуацій та інші проекти.

Загальний бюджет проекту з проведення конкурсу «Толерантна Україна» становить 798,5 тис. грн. Максимальний розмір гранту за кращий проект дорівнює 150 тис. грн.

Громадські та благодійні організації, органи самоорганізації населення, що бажають взяти участь у конкурсі, мають відправити свої проекти не пізніше 19 квітня за адресою: cs@irf.kiev.ua.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 21 червня 2010 року.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Новини

В Луганську стартував проект з міжнаціональної та етнічної толерантності

В Україні поширюватимуть цінності культурного розмаїття

У Криму існує велике замовлення на міжетнічний конфлікт, - думка експерта

Міжетнічні проблеми у Криму створюються штучно

Статті

Рефат Чубаров: завдання людей, що сповідують Однобожжя, – жити у злагоді зі своєю совістю та зі своїми сусідами

Міжконфесійні конфлікти у Криму роздмухують політики і медійники, - думка експерта

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.