Мусульмани України - активна частина європейської умми

1
«Для ісламського банкінгу настав дійсно цікавий момент», вважає фахівець із альтернативних видів економіки Білл Маурер (Bill Maurer)
1
З ліва на право: муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов, президент ФІОЄ Шакіб Бенмахлюф, голова ДУМУ Ігорь Карпишен, зам. голови Іслям Гімадутін.
1
1
11.05.2009
Оцініть статтю: 
(432 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В рамках візиту в Україну президента Федерації ісламських організацій Європи (ФІОЄ) Шакіба Бенмахлюфа, 8 травня в Ісламському культурному центрі Києва пройшла зустріч із представниками ДУМУ «Умма».

У бесіді з муфтієм ДУМУ «Умма» Саідом Ісмагіловим і головою Ігорем Карпишеним, Шакіб Бенмахлюф підкреслив, що Україна - європейська країна, а мусульмани України - частина мусульманського європейського співтовариства. При цьому голова ФІОЄ позитивно оцінив активність ісламського релігійного відродження і високий рівень суспільної діяльності мусульман України.

У відповідь лідери ДУМУ «Умма» висловили бажання активної співпраці з Федерацією ісламських організацій і високо оцінили роль і значення недавно прийнятої Хартії мусульман Європи. Даний устав мусульман на сьогоднішній день є найважливішим документом, що сприяє налагодженню здорових добросусідських відносин з європейським багатоконфесійним співтовариством.

Шейх Шакіб Бенмахлюф був одним із засновників Європейської Ради з фетв і досліджень, а в 2006 році був обраний президентом Федерації ісламських організацій Європи. ФІОЄ - найбільша мусульманська структура в Європі. Вона об’єднує мусульман різних національностей в 28 європейських країнах.

Власкор.

Посилання на тему:

Уперше в Україні створена рада, яка об’єднає мусульман країни

В Україні зареєстровано нове Духовне управління мусульман “Умма”

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.