На час Рамадану кримські татари припиняють акцію протесту

1
Кожен, хто вважає себе мусульманином, у цей період суворо утримуватиметься від спокус, прагнутиме якомога більше молитися Господу Богу
19.08.2009
Оцініть статтю: 
(693 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Кримські татари з 19 серпня у зв`язку з настанням священного місяця Рамадану припиняють акцію протесту перед будівлею Кабінету міністрів України.

Про це йдеться у заяві організації «Авдет», текст якої має у своєму розпорядженні УНІАН.

«Настав благословенний місяць Рамадан. Настав час Великого посту. Кожен, хто вважає себе мусульманином, у цей період суворо утримуватиметься від спокус, прагнутиме якомога більше молитися Господу Богу. Ніщо мирське не повинне відволікати людину від поклоніння Всевишньому. Тому кримські татари, що захищають свої громадянські права у Криму, вирішили на час посту припинити акції протесту, відкликати своїх представників і зняти пікет перед будівлею Кабінету міністрів України», - сказано у заяві.

Як повідомляє джерело, кримські татари розпочали акцію протесту перед будівлею українського уряду у середині квітня з вимогою передати землю у Криму зі сфери управління Міністерства оборони, Міністерства аграрної політики і Академії аграрних наук у сферу управління місцевих органів влади для подальшої передачі кримським татарам.

Громадське об`єднання «Авдет» вимагає передати кримським татарам 845 га, які на сьогодні перебувають у сфері управління центральних, а не місцевих органів влади.

Робоча група урядової комісії провела інвентаризацію земельних ділянок загальною площею 1985,27 га, що знаходяться у постійному користуванні державних підприємств, установ і організацій, підпорядкованих міністерствам і відомствам України.

В результаті роботи складено 19 актів, зокрема проінвентаризовані земельні ділянки лісового і природно-заповідного призначення загальною площею 201,7 га.

За матеріалами УНІАН

Посилання на тему:

Кабмін склав 19 актів на ділянки землі для кримських татар

ОБСЄ працює у сфері вирішення проблем кримськотатарського народу

Табір учасників кримськотатарської акції у Києві відновлений

Скоєно напад на пікет кримських татар у Києві

Кримські і казанські татари Німеччини закликали Україну і РФ забезпечити права татар

Кабмін «сховав» кримськотатарських пікетників від американського гостя

Кримськотатарський пікет біля Кабміну відвідала делегація з Меджлісу

Богословська пропонує припинити репатріацію кримських татар

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.