Паломники з України благополучно дісталися до Саудівської Аравії

1
Кримський прецедент активізував сербський сепаратизм у Боснії і Герцеговині
1
Паломники з України
1
1
10.11.2010
Оцініть статтю: 
(407 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Літак з українськими паломниками, що прямує з Києва транзитом через Стамбул, благополучно приземлився в аеропорту Священного міста Пророка – Медіні (Саудівська Аравія). Про це власному кореспонденту Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд» у телефонній розмові повідомив координатор української делегації паломників Ясір Амро.

За словами Амро, паломники без труднощів пройшли митний контроль у місцевому аеропорту й розмістилися в одному із заброньованих раніше готелів поблизу мечеті Пророка.

У Медині українці пробудуть декілька днів. Там же вони виконають один з обов'язкових стовпів хаджу, вбрання в особливе одіяння – іхрам (два простих білих покривала: одне закриває ноги від стегон до колін, друге накидається на ліве плече). Це одіяння символізує чистоту помислів паломників і їх рівність перед Всевишнім.

Згідно з повідомленням прес-служби ВАГО «Альраїд», на даний момент 150 українських паломників знаходяться у Саудівській Аравії. У п'ятницю, 5 листопада 100 українських паломників відправилися у хадж їз Києва, ще 50 чоловік із Донецька. Від'їзд третьої групи (40 чіл.) відбувся сьогодні, 10 листопада, о 9 годині ранку з Ісламського громадського культурного центру м. Києва.

Таким чином, загальна кількість українських прочан досягнула 190 чоловік, з них 39 жінок, що є найбільшою кількістю за всю історію незалежної України.

Офіційним перевізником українських паломників стала туристична фірма «Космос тревл стар», яка взяла на себе всі зобов'язання щодо організаційних питань.

За словами генерального директора турфірми Ясіра Амро, цього року хадж українському мусульманинові обійдеться в 3.500 тис. доларів. У путівку входить переліт, проживання у готелі, внутрішні перевезення і дворазове харчування. Поїздка розрахована на 22 дні.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Новини

Із Криму в хадж вирушили 43 чоловіка

190 українських мусульман вирушають у хадж

Кримські мусульмани отримали можливість зробити хадж безкоштовно

Українські мусульмани готуються до проведення обрядів паломництва

Українські паломники повернулися додому з Хаджу з пам'ятним призом

Статті

Подих хаджу

Введення в хадж для віруючих інших релігій

Хадж в історії

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.