Про хід другого етапу мирної акції кримських татар

Про хід другого етапу мирної акції кримських татар
27.02.2008
Оцініть статтю: 
(265 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Як повідомляє штаб мирної акції кримських татар - інформаційного пікету на місці майбутнього будівництва Джума Джамі (Соборної мечеті) в Сімферополі, за перший тиждень проведення акції - з 12 лютого по 19 лютого - до місця майбутнього будівництва Соборної мечеті надійшло 20 626 будівельних каменів.

При цьому, мусульманами Криму практикуються різні форми участі в акції. Переважна більшість людей збирають пожертвування за місцем проживання (4 гривні від однієї людини) і делегують своїх представників у Сімферополь, де ті закупляють камінь-ракушняк, який потім привозять на місце майбутнього будівництва.

В той же час, щодня десятки людей в індивідуальному порядку привозять на місце майбутнього будівництва Соборної мечеті будівельний камінь від імені членів своїх родин і близьких. За період з 12 лютого по 19 лютого в індивідуальному порядку привезли камінь 581 чоловік. Ще 719 чоловік безпосередньо передали свої пожертвування в штаб акції для придбання від їхнього імені будівельного каменю.

У штабі акції ведеться також облік пожертвувань, що надходять від громадян до фонду підтримки самої акції. За станом на 19 лютого 2008 року до фонду підтримки акції надійшло 54 031 (п'ятдесят чотири тисячі тридцять одна) гривня. Частина зазначеної суми, а саме 14 841 (чотирнадцять тисяч вісімсот сорок одна) гривня, витрачені на утримання наметового містечка (придбання дров, забезпечення роботи автономної електростанції, покупка продуктів для десятків людей, що позмінно здійснюють варту і т.д.), а також на проведення робіт з розвантаження і складування будівельного каменю, що надходить.

Залишок суми - 39 190 гривень, разом з пожертвування, що надходитимуть пізніше, буде перераховано на спеціальний рахунок будівництва Соборної мечеті.

Штаб акції відзначає високу активність співвітчизників у всіх місцях їхнього проживання.

Суть акції, за твердженням організаторів, полягає в демонстрації єдності й згуртованості кримськотатарського народу, його рішучості протистояти незаконним рішенням кримської влади.

Штаб акції також особливо дякує жителям Криму - віруючим інших конфесій, які підтримали своєю участю мирну акцію кримських татар і внесли свій вклад у будівництво Соборної мечеті.

За матеріалами Майдан-ІНФО

Читайте також:

Суд зобов`язав міськраду Сімферополя укласти договір оренди землі під Соборну мечеть

До акції кримських татар «Від кожного — по каменю» приєдналася УПЦ КП

Федерація єврейських спільнот України висловила співчуття мусульманам Криму

Президент вимагає забезпечити релігійні потреби кримських татар

Кримські татари поскаржилися на владу АРК у Раду Європи

Прокуратура АРК: Сімферопольська міськрада необґрунтовано перенесла місце будівництва Соборної мечеті

Влада Сімферополя іде на поступки в питанні будівництва Соборної мечеті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.