Проведення Міжнародного конкурсу читців Корану сприяє взаєморозумінню і толерантності, - В.Плакида

1
Проведення конкурсів кращих читців Корану дозволяє людям ближче познайомитися із стародавніми мусульманськими традиціями і знайти взаєморозуміння між представниками різних культур.
29.10.2010
Оцініть статтю: 
(475 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Перший міжнародний конкурс читців Корану, що відбувся 24-26 жовтня в Криму, сприяє взаєморозумінню між представниками різних культур, толерантності й прихильності загальнолюдським цінностям. Про це заявив в.о. Представника Президента України в АРК Віктор Плакида.

Як повідомляє УКРІНФОРМ, у вітальній адресі, направленій учасникам конкурсу від імені в.о. Постпреда мовиться, що конкурс знавців Корану «має величезне значення у духовному житті Криму - рідної землі для більш ніж 120 націй і народностей, у кожної з яких є свої звичаї, що мають відношення до релігії».

За словами Віктора Плакиди, у багатьох країнах світу традиція проведення конкурсів, змагань і зустрічей кращих читців Корану дозволяє людям ближче познайомитися із стародавніми мусульманськими традиціями і знайти взаєморозуміння між представниками різних культур.

Він також висловив упевненість, що «проведення подібних конкурсів у Криму сприятиме духовності, шанобливому ставленню один до одного, толерантності і прихильності загальнолюдським цінностям».

Нагадаємо, 24-26 жовтня в Ісламському культурному центрі Сімферополя пройшов Перший міжнародний конкурс знавців Корану, в якому брали участь читці з країн пострадянського простору - України, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану, Азербайджану, Молдавії, Білорусі і Росії.

Організатором конкурсу виступила Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд» за підтримки Всесвітньої ісламської благодійної організації (Кувейт) і Всесвітньої організації з навчання Священному Корану (Саудівська Аравія).

Конкурсанти демонстрували знання тексту священної книги мусульман на наступних рівнях: знання на пам'ять всього Корану, його половини, чверті й останніх трьох джузів (частин) Корану.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Посилання на тему:

Представництво Президента в Криму високо оцінило діяльність ісламської асоціації

В Україні завершився Перший міжнародний конкурс читців Корану

Україна вперше приймає Міжнародний конкурс знавців Корану

Вперше в Україні буде проведений міжнародний конкурс читців Священного Корану

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.