Українські олігархи відновили синагогу «Хурва» у Єрусалимі

1
Серед закріплених у Конституції Ірану (1979) особливостей, найбільший інтерес представляють такі, як «заборона нанесення шкоди іншим, монополізму, спекуляції, лихварського прибутку та інших несхвалюваних дій», «заборона марнотратства в усіх сферах економіки»
1
У ході торжеств, що тривали два дні й зібрали тисячі іудеїв, влада «Ізраїлю» вручила нагороди І.Коломойскому й В.Рабиновичеві.
1
1
18.03.2010
Оцініть статтю: 
(433 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Феєричне відкриття іудейської синагоги «Хурва», що супроводжувалося безпрецедентними заходами безпеки, стало можливим завдяки щедрим пожертвуванням українських бізнесменів — президента Об'єднаної Єврейської громади України Ігоря Коломойського й президента Всеукраїнського Єврейського Конгресу Вадима Рабиновича, повідомляє «МігНьюз». Інше джерело називає ім'я ще одного спонсора - президента Дніпропетровської єврейської громади Геннадія Боголюбова. Втрьох вони вклали у відновлення іудейського храму близько 10 млн. доларів, пише «Четверта влада».

«Ця ідея народилася у Вадима Рабиновича, а я до неї приєднався», - відзначив Коломойський в інтерв'ю порталу IzRus, розповідаючи про свою роль у відновленні стародавньої синагоги.

Крім Коломойського й Рабиновича, на церемонію з України прибули головний рабин Яків Дов Блайх, головний рабин Києва Моше Асман і духовний наставник єврейської громади Дніпропетровська рабин Шмуель Камінецький, послідовниками якого є багато українських олігархів.

У ході торжеств, що тривали два дні й зібрали тисячі іудеїв, влада «Ізраїлю» вручила нагороди І.Коломойскому й В.Рабиновичеві.

Виступаючи перед присутніми, Вадим Рабинович сказав, що ціла група бізнесменів підтримує ідею президента ОЄГУ Ігоря Коломойського взяти участь у зведенні ще однієї зруйнованої ізраїльської синагоги «Тиферет Ісраель» («Пишнота Ізраїлю»). Це повідомлення викликало шквал оплесків і схвалення присутніх на відкритті синагоги «Хурва». Так що іудезація Єрусалима триває.

Як повідомлялося раніше, відкриття синагоги, розташованої у безпосередній близькості від мечеті Аль-Акса, спровокувало запеклі зіткнення між корінними жителями окупованого Єрусалима й ізраїльською військовою поліцією. Рух ісламського опору ХАМАС розцінив цей крок сіоністів як «оголошення війни», оскільки нове іудейське капище становить пряму загрозу ісламській святині.

Довідка. За версією журналу Forbes, Ігор Коломойський входить у п'ятірку найбагатших українських олігархів. Його статок оцінюється в 2 млрд. доларів. При цьому, не зважаючи на заборону в Україні подвійного громадянства, він є також громадянином «Ізраїлю».

Його найближчий партнер Геннадій Боголюбов володіє статком, що оцінюється в 1.7 млрд. доларів. Президент Всеукраїнського єврейського конгресу Вадим Рабинович має в розпорядженні дещо скромніші кошти - лише 1 млрд. доларів.

За матеріалами ЗМІ

Посилання на тему:

Україна й «Ізраїль» погодили текст угоди про безвізовий режим

«Ізраїль» депортує українку, дружину борця за незалежність Палестини

В Україні лобіюватимуть агресивну політику “Ізраїлю”

«Ізраїль» не визнає свою відповідальність за загибель українки і відмовляється виплачувати компенсацію її родичам

25 тисяч українських дітей - жертви ізраїльського «полювання за органами»

Через постійні бойові дії немає можливості почати пошуки тіл українки і її дитини

Київ вимагає розслідування від уряду «Ізраїлю»

В секторі Газа загинула українка і її дворічна дитина

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.