В. Янукович сподівається на ефективне співробітництво з країнами Сходу

У Феодосійському музеї старовини презентують древній родовід якоїсь Фатьми з роду Пророка Мухаммада
1
Президент України сподівається на ефективне співробітництво з країнами Сходу
1
26.05.2010
Оцініть статтю: 
(313 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Президент України Віктор Янукович підкреслив, що чинна влада надає важливого значення розвитку відносин України з країнами Сходу, особливо в енергетичній, торговельно-економічній та інвестиційній сферах. Про це він заявив сьогодні на церемонії вручення «вірчих грамот» від Послів іноземних держав в Україні, повідомляє УТР з посиланням на прес-службу Глави держави.

Зокрема, Віктор Янукович підкреслив важливість розбудови відносин України з традиційними партнерами і друзями у регіоні Центральної Азії, до яких, передусім, належить Туркменістан.

«Ми вдячні туркменській стороні за надану українським компаніям можливість участі у спорудженні на території Туркменістану важливих інфраструктурних об'єктів державного значення.

Сподіваємося на подальшу активізацію політичного діалогу з Туркменістаном та ефективне поглиблення взаємодії на усіх напрямках, що становлять взаємний інтерес, насамперед в енергетичній сфері», – сказав В. Янукович.

За словами Президента, він також надає великого значення розвиткові відносин з однією з найбільших країн Азії – Ісламською Республікою Іран.

«Торговельно-економічна складова співробітництва для України – пріоритетна. Приємно відзначити, що за обсягами взаємної торгівлі Іран є одним із наших провідних партнерів у регіоні», – сказав Віктор Янукович.

«У цьому контексті, враховуючи величезний економічний потенціал держав Близького та Середнього Сходу, ми прагнемо нарощувати темп у розбудові двосторонньої взаємодії з цим регіоном», – додав Глава держави, висловивши переконання, що значні перспективи існують також у торговельно-економічному та інвестиційному співробітництві України з Об’єднаними Арабськими Еміратами та Оманом.

Також Віктор Янукович запросив іноземних інвесторів до реалізації ряду спільних проектів на території України і додав, що перш за все це стосується об’єктів, пов’язаних із проведенням в Україні фінальної частини європейської першості з футболу ЄВРО-2012.

Церемонія

За інформацією прес-служби Президента, на церемонії вручення грамот були присутні повноважні представники дружніх Україні Соціалістичної Республіки В’єтнам пані Хо Дак Мінь Нгуєт, Туркменістану – Нурберди Аманмурадович Аманмурадов, Ісламської Республіки Іран – Акбар Гасемі-Аліабаді, Республіки Вірменія – Андронік Єнокович Манукян, Об’єднаних Арабських Еміратів – Омар Сайф Гобаш, Республіки Ісландія – пані Елін Флігенрінг, Султанату Оман – Мохамад Авад Бен Абдул Рахман Аль Хасан.

Вітаючи високоповажних Послів з початком дипломатичної місії в Україні, Глава держави зазначив, що розглядає сьогоднішню подію як новий і важливий етап у відносинах України з кожною з держав, які вони представляють.

За матеріалами УТР

Посилання на тему:

Новини

Україна представляє інвестиційні проекти Близькому Сходу

Українські товари освоюють мусульманський Схід

Інвестиційна компанія з Арабських Еміратів має намір побудувати метро у Дніпропетровську

Україна розвиватиме тісне співробітництво з арабським світом

У ТПП України відбудеться круглий стіл на тему українсько-арабського економічного співробітництва

В УНІАН відбулася прес-конференція «Інвестиційний потенціал України для країн арабського світу»

Iнвестиції за законами шаріату

Статті

Перспективи арабських інвестицій в Україні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.