ВО «Свобода» шукає екстремістів у... спортзалі Луганської соборної мечеті

ВО «Свобода» шукає екстремістів у... спортзалі Луганської соборної мечеті
24.09.2010
Оцініть статтю: 
(587 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Напередодні місцевих виборів в Україні Луганське відділення скандально відомого Всеукраїнського об’єднання «Свобода» зайнялося пошуком екстремістів у Соборній мечеті міста.

«Луганська «Свобода» звертається в правоохоронні органи і Службу Безпеки України з вимогою перевірити діяльність луганської мечеті на предмет відповідності діяльності цієї релігійної громади Законам і Конституції України», - мовиться у прес-релізі організації, опублікованому сьогодні на сайті cxid.info.

Галас навколо Соборної мечеті намагаються здійняти через... спортивний зал, що функціонує у підвальному поверсі будівлі.

«Мабуть, справжній мусульманин повинен бути в хорошій фізичній формі, тому що повинен уміти захищати свою віру від посягань невірних. Навіть якщо живе на їх, невірних, землі», - тлумачать у «Свободі».

Відомо, що проект Луганської соборної мечеті виконаний на основі ескізного проекту однієї з мечетей Кримської автономії. «Можливо, на Луганщину мусульмани вирішили розповсюдити й іншу практику», - бурхливо фантазують в організації, пригадуючи заяви свого колеги-«шукача екстремістів» Геннадія Москаля про діяльність у Криму нібито «заборонених у всьому світі ісламських організацій».

«А чи не перетворюється Луганщина на осередок екстремістів? Бо ніхто з луганчан дійсності не знає, що відбувається за дверима охайної луганської мечеті, яку називають культурним центром місцевих мусульман» - тут думка, породжена запаленою уявою свободівців, сягає свого апогею.

Очевидно, читаючи у новинах повідомлення керівника Луганської мусульманської громади «Салам» Сейфулли Рашидова про діяльність мечеті, свободівці з таким натхненням вхопилися за ідею спортзалу для тренувань «екстремістів», що навіть не дочитали, як Рашидов говорить про те, що в Луганську мечеть приходить у тому числі й дуже багато немусульман.

Втім, у луганській організації «Свобода» занепокоїлися не лише мусульманами, що відвідують мечеть, а й іншими «вихідцями з азіатських і африканських країн», що проживають у регіоні.

Так, організація має намір ініціювати міський референдум про введення комендантської години для іноземних студентів і вже почала збір підписів за його проведення.

Зазначимо, що подібні вислови і заклики, які за своєю суттю є чорним передвиборним піаром, розпалюють міжрелігійну і міжнаціональну ворожнечу і повинні ставати об'єктом пильної уваги відповідних органів.

За матеріалами cxid.info

Посилання на тему:

У пошуках терористів. Хто й навіщо використовує ісламську карту в Криму

Iнший погляд на події в Криму

«Халіфат» на час виборів?

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.