Організація американських мусульман збирає кошти на відновлення церков у Малайзії

1
«Мусульмани в Америці, Малайзії і в усьому світі повинні надавати допомогу у захисті будь-яких культових споруд і, таким чином, демонструвати справжній дух ісламу», - заявив директор CAIR Ніхад Авад
15.01.2010
Оцініть статтю: 
(195 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Рада Американо-Ісламських Відносин (CAIR) закликала американських мусульман і всіх громадян країни надати фінансову допомогу у відновленні малайзійських церков, які постраждали від нападів вандалів. Напади послідували за скасуванням верховним судом Малайзії офіційної заборони на використання слова «Аллах» малайзійськими християнами.

CAIR нагадав, що іслам закликає до захисту церков, синагог та інших культових споруд інших релігій, а також той факт, що арабомовні християни в усьому світі називають Всевишнього «Аллахом».

Лідери малайзійських мусульман і малайців засудили напади на церкви, заявивши, що вони суперечать вченню ісламу, передає «Іслам для всіх» з посиланням на cair.com.

Пожертвування до фонду CAIR «Дух ісламу» (“CAIR Spirit of Islam Fund”) будуть передані у малайзійське посольство у Вашингтоні, яке направить їх безпосередньо церквам.

«Мусульмани в Америці, Малайзії і в усьому світі повинні надавати допомогу у захисті будь-яких культових споруд і, таким чином, демонструвати справжній дух ісламу», - заявив директор CAIR Ніхад Авад.

«Американські мусульмани, будучи вірними принципам міжрелігійного розуміння і мирного співіснування, візьмуть на себе ініціативу з надання допомоги у відновленні постраждалих церков», - додав він.

Мусульманський лідер відзначив також, що його організація вживає заходів для захисту американської мусульманської громади від подібних проявів релігійної нетерпимості, у тому числі, актів вандалізму в мечетях.

У 2006 році CAIR проводив аналогічну кампанію зі збору коштів для перерахування палестинським церквам, які постраждали від рук вандалів після критичних висловлень папи Бенедикта XVI на адресу пророка Мухаммада (мир йому і благословення!) й ісламу.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Президент Ірану привітав християн з Новим роком і Різдвом

У Туреччині хочуть розібрати мечеть, щоб відреставрувати вірменську церкву

Повідомлення про перетворення церкви на мечеть виявилося неправдивим

Мусульмани відкидають причетність до викрадення священика на Філіппінах і засуджують цей акт

Мусульмани і християни Пакистану збережуть міжконфесійний мир

Учасники акції насильства проти християн у Пакистані підривають імідж Ісламу, - генсек ОІК

Мусульмани засудили атаки проти християн в Іраку

Юсуф Аль-Карадаві схвалює будівництво церков у мусульманських країнах

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.