Відтепер «ґуґлити» можна без побоювань порушити норми Шаріату

Відтепер «ґуґлити» можна без побоювань порушити норми Шаріату

Пошукова система halalgoogling.com, бета-версія якої нещодавно з’явилася у вільному доступі, працює за принципом популярної системи google.com, однак при цьому її додатково оснащено системою фільтрації матеріалів, що не відповідають морально-етичним приписам Ісламу.

Як повідомляють розробники сайту на сторінках свого блоґу, система автоматично виключатиме з результатів пошуку порнографічні матеріали та еротику, зображення оголених людей, а також матеріали, пов’язані з пропагандою гомосексуалізму, азартних ігор, позашлюбних стосунків та всього, що є неприйнятним відповідно до Ісламського віровчення.

Кожен користувач може налаштувати браузер у відповідності до своїх вподобань, використовуючи чотири категорії фільтрів: повна фільтрація результатів пошуку за рядом категорій, фільтрація посилань (дозволяє вилучати окремі сторінки з сайтів чи блоґів, не блокуючи доступ до ресурсу), «чорний список» сайтів та «чорний список» ключових слів.

Автори проекту приносять свої вибачення за те, що наразі система фільтрів не є ідеальною та може пропустити заборонений контент. Вони дуже просять користувачів повідомляти їх про такі випадки, щоби вони могли вдосконалювати halalgoogling.com і запобігти подібним казусам у майбутньому.

«Ми розпочали створення halalgoogling.com, прагнучи розробити пошукову систему, що виховуватиме повагу до ісламської культури та задовольнить потреби мусульман», — стверджується в описі проекту.

Схожі посилання:

В українській інтернет-мережі з'явився ісламський путівник

Мусульмани тепер можуть користуватися халяльним пошуковим сервером

В Інтернеті відкрилася мусульманська соціальна мережа

На радість юних кримчан віщатиме дитячий телеканал

 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.