«Допомагай своїй армії, якщо не хочеш годувати чужу»

Волонтери Ісламського культурного центру Запоріжжя разом з мусульманською громадою Мелітополя
21.01.2015
Оцініть статтю: 
(420 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Найнеобхідніше — теплий одяг і продукти харчування — зібрали для одного з батальйонів волонтери Ісламського культурного центру Запоріжжя спільно з мусульманською громадою Мелітополя. Усе самі і відвезли хлопцям в один з останніх днів 2014 року, доверху завантаживши фургон «Фольксваген» — якраз перед настанням чергового похолодання, коли теплі речі були дуже доречними.

Серед інших продуктів був і мед, щоб зміцнити імунітет бійців. Та й пити зігріваючий чай, смакуючи мед, приємніше. Бійці, серед яких виявилися і кримські татари, подякували мусульманам за турботу.

Українські мусульмани намагаються в міру можливості допомагати і вимушеним переселенцям, і українській армії. Наприклад, мусульманки Києва регулярно збираються разом, щоб приготувати домашню їжу для поранених солдатів, що перебувають на лікуванні у Військовому госпіталі.

У нинішній ситуації народ України, прості люди зі скромним доходами охоче допомагають бійцям Нацгрардіі, а також добровольчим батальйонам, що захищають нашу Батьківщину, адже ще Наполеон Бонапарт говорив, що «народ, який не бажає годувати свою армію, годуватиме чужу».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.