Покваптеся зареєструватися до Літнього арабського табору Центру «Салям»!

Покваптеся зареєструватися  до Літнього арабського табору Центру «Салям»!
Покваптеся зареєструватися до Літнього арабського табору Центру «Салям»!
14.06.2019
Оцініть статтю: 
(14 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Літо — традиційний час відпусток і канікул, але це не про Центр іноземних мов і перекладу «Салям», що діє на базі Ісламського культурного центру м.Києва!

Як і в будь-який інший період протягом року Центр пропонує безліч можливостей для охочих вивчити арабську або довести володіння нею до досконалості. Але саме влітку ці пропозиції збагачені спеціальною програмою корисних курсів, завдяки яким учасники програми за короткий час можуть або розпочати вивчення арабської, або заповнити прогалини у знаннях і значно покращити розмовну арабську, або ж відшліфувати її, досягнувши високого рівня досконалості.

Центр вивчення іноземних мов і перекладу «Салям» — мовна школа з бездоганною репутацією і тому не потребує реклами. Однак інформацію про те, коли ж у 2019 році відбудеться відкриття Літнього арабського табору, з нетерпінням очікують чимало охочих. І не тільки ті, хто прагне вдосконалити свої знання арабської, а й ті, хто вирішив розпочати вивчення цієї мови.

Адже Літній табір для багатьох його учасників став потужним стартом, трампліном в осягненні арабської мови. Щодо студентів навчальних закладів, слухачів мовних курсів, а також тих, хто робить спроби опанувати арабською шляхом самоосвіти, то для них Літній табір є унікальною можливістю збагатити свої знання і відшліфувати мовні вміння, а також оволодіти системою знань і вмінь, які не здатен сформувати жоден, навіть найідеальніший підручник. Адже табір створює умови для занурення в арабомовне середовище спілкування, у якому є можливість почути інтонації живої мови, відчути тонку лінгвістичну гру, образність і афористичність арабських фразеологізмів, гумор евфемізмів...

Два попередні сезони були настільки успішними й ефективними для тих, хто не втратив нагоду на 10 днів повністю зануритися в арабомовне середовище, попрактикуватися у діловій арабській і синхронному перекладі, оволодіти азами арабської каліграфії і попутно ще й стати автором відеорепортажу, записаного арабською мовою, що охочі долучитися до участі у таборі почали цікавитися третім сезоном уже з осені минулого року.

З радістю повідомляємо, що набір до Літнього арабського табору сезону літо-2019 вже оголошений.

«Літній арабський табір — це своєрідний «мозковий штурм» практики арабської мови», — йдеться у повідомленні Центру «Салям», який анонсує 10 днів повного занурення в арабомовне мовне середовище.

«З 10:00 до 17:00 вся комунікація — ТІЛЬКИ арабською мовою», — зазначено у повідомленні.

У короткому анонсі програми табору організатори обіцяють «мікс» курсів арабської мови («Пиши-читай», «Розмовляй арабською», «Арабські ідіоми», «Фразові дієслова», «Зв'язок речень», «Помилки виправляй»); уроки діалектів (єгипетського, сирійського, палестинського); практику ділової арабської і практику синхронного перекладу; заняття з арабської каліграфії; зустрічі і бесіди з гостями з країн арабського світу; майстер-класи з приготування страв східної кухні; лінгвістичні ігри; пікнік на лоні природи з арабською сім'єю. Також кожен учасник створить відеорепортаж арабською і зіграє роль (певна річ, арабською!) у театральній постановці.

Урочисте відкриття Літнього арабського табору відбудеться 11 серпня. Це наступний за значущим для послідовників ісламу день завершення хаджу, який вони вважають найбільш пам'ятним з-поміж днів Аллага — День Арафат (у 2019 році відзначається 10 серпня), тому учасники зможуть більше дізнатися про традиції цієї дати, її значення і сенс.

Дати проведення Табору — з 15 по 24 серпня 2019 року.

Вартість зміни (10 днів, свято, заняття, навчальні матеріали, «Електронна Академія «Салям» і харчування) — 5800 грн.

УВАГА — АКЦІЯ! При оплаті до 15 липня вартість — 5000 грн.

Детальна інформація і запис за телефоном: (063) 295 63 76.

Про те, як проводилися заняття у Літньому арабському таборі минулого року, можна дізнатися з наших публікацій «Щоденник Літнього арабського табору в Центрі «Салям», «Ірина Рішняк: Центр «Салям» і Літній арабський табір - це нереально круто!».

До речі, Ірина Рішняк після Літнього табору вирушила на рік до Катару на стажування з арабської мови, але ще до відвідування цієї країни вона висловила свою думку про одну з найбільших переваг Літнього табору: «Важливо й те, що ми вивчаємо прислів'я, приказки, ідіоми і евфемізми, без знання яких неможливо іноді вловити суть бесіди. І те, що у «Салям» навчають усім нюансам і тонкощам, — нереально круто! Я знаю два-три центри з вивчення арабської, але цей відрізняється різноманіттям можливостей, авторськими методиками, які забезпечують результативність навчання і високий рівень володіння мовою. До того ж, паралельно з вивченням мови учасники табору вивчають історію, традиції, звичаї, культуру арабомовних народів».

Додаткова інформація і запис за телефоном: (063) 295 63 76.

Довідка: Центр вивчення іноземних мов «Салям» враховує різнобічні інтереси всіх студентів. Викладачі є носіями мови. Навчальна програма передбачає додатковий курс з вивчення східної культури, зокрема арабської, з уроками історії і географії арабських країн, історії арабської мови, а також традицій арабів-мусульман. Крім арабської, центр пропонує вивчення турецької, азербайджанської, англійської мов, а також української і російської (для іноземців). Пропонується індивідуальний підхід, авторські підручники і посібники. Авторська програма максимально наближена до реальних життєвих ситуацій.

Центр «Салям» розташований у будівлі Ісламського культурного центру Києва за адресою: вул. Дегтярівська, 25-А. Територіально — між станціями метро "Берестейська", "Шулявська" і "Лук'янівська". Дістатися можна також таким наземним транспортом: трамвай 14, 15, автобус 9, маршрутні таксі — 14, 417 (зупинка «Лiкарня»).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.