Скористайтеся можливістю стати слухачем експрес-курсу з вивчення арабської — старт 15 червня!

Скористайтеся можливістю стати слухачем експрес-курсу з вивчення арабської — старт 15 червня!
Скористайтеся можливістю стати слухачем експрес-курсу з вивчення арабської — старт 15 червня!
14.06.2019
Оцініть статтю: 
(9 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Останнім часом підвищився інтерес до вивчення іноземних мов, оскільки це сприяє зближенню народів, цивілізацій і культур. Зокрема, спостерігається підвищена увага до арабської мови, яка є офіційною мовою багатьох міжнародних організацій, державною мовою більш ніж двадцяти арабських країн, які відіграють важливу роль на світовій арені.

Задовольнити потребу у вивченні арабської мови жителі української столиці можуть звернувшись до Центру іноземних мов і перекладу «Салям», що функціонує при Ісламському культурному центрі м.Києва.

Створивши такий центр, громадська організація на практиці реалізувала ідею зближення арабської й української культур. Тому не дивно, що викладачі курсів арабської мови, які пропонує Центр «Салям», не відчувають нестачі у студентах. А завдяки тому, що всі педагоги є носіями мови, навчання учнів є більш результативним, адже засвоювати знання у процесі безпосереднього спілкування у мовному середовищі — значно легше.

У Центрі «Салям» врахували й інтереси тих, хто вже намагався вивчити арабську, має початковий рівень знань, але не може подолати мовний бар'єр. Для них регулярно проводяться експрес-курси з 8 занять, після яких слухачі успішно долають «мовний бар'єр», навчаються правильно будувати усні речення.

Для того, щоб створити атмосферу невимушеності і довіри під час занять, організатори намагаються формувати групи таких курсів з невеликої кількості слухачів — не більше 8-9 осіб.

Зауважимо, раніше слухачі схвально відгукувалися про психологічний клімат, який панує під час таких занять, зазначаючи, що педагоги допомагають своїм слухачам подолати страх перед вивченням мови. Як правило, учні бояться повторити те чи інше слово за викладачем, соромлячись вимовити його неправильно.

«Наш Устаз Аля часто повторює приказку: «Ля тухти ля татаалям» — «Не помиляєшся — не навчаєшся». Кожен з викладачів уміє створити атмосферу довіри, завдяки якій зникає страх помилки, а залишається тільки прагнення до вдосконалення знань. Важливо й те, що ми вивчаємо прислів'я, приказки, ідіоми й евфемізми, без знання яких неможливо іноді вловити суть бесіди. І те, що у «Салям» навчають усім нюансам, — нереально круто! Я знаю два-три центри з вивчення арабської, але цей відрізняється різноманіттям можливостей, авторськими методиками, які сприяють результативності навчання, оволодінню мовою. До того ж, окрім мови, тут паралельно вивчають історію, традиції, звичаї, культуру арабомовних народів», — розповідала нашому кореспондентові слухачка Центру «Салам» Ірина Рішняк.

Дата початку найближчих занять у групі експрес-курсу з вивчення арабської мови «Говори арабською!» — 15 червня.

Розклад: субота, неділя, 13.30—14.30.

Викладач — устаз Аля Ельгарбаві (Єгипет).

Вартість курсу — 900 грн.

Кількість місць у групі — 8-9.

Кожен до кінця курсу створить свій власний відеорепортаж  арабською мовою.

Курс рекомендований для усіх студентів, які закінчили 1-й (повний) і займаються на 2-му рівні арабської мови у центрі «Салям», а також усім, кому потрібна ПРАКТИКА арабської мови.

Додаткова інформація і запис за телефоном: (063) 295 6376.

Довідка: Центр вивчення іноземних мов «Салям» враховує різнобічні інтереси всіх студентів. Одним арабська мова потрібна для вивчення ісламу і читання Корану, іншим — для вільного спілкування, комусь — для майбутньої кар'єри або подорожей. Викладачі є носіями мови. Але водночас мову не можна відокремити від культури народу. Тому навчальна програма передбачає додатковий курс з вивчення східної культури, зокрема арабської, що включає в себе уроки історії і географії арабських країн, історії арабської мови, а також традицій арабів-мусульман. Головне завдання центру — навчити студентів вільному володінню арабською мовою. З цією метою щотижня у центрі проводяться засідання Арабського розмовного клубу, які сприяють вдосконаленню розмовних умінь під час практичних занять з арабської мови. Літній арабський табір, майстер-класи арабською мовою з приготування страв східної кухні, уроки каліграфії, факультативи з арабської мови — не повний перелік того, що пропонує Центр «Салям» своїм студентам для досягнення їх головної мети — вільно розмовляти арабською. Крім арабської, у центрі можна вивчати турецьку, азербайджанську, англійську мови, а також українську і російську (для іноземців). Пропонується індивідуальний підхід, авторські підручники і посібники. Авторська програма максимально наближена до реальних життєвих ситуацій.

Центр «Салям» розташований у будівлі Ісламського культурного центру Києва за адресою: вул. Дегтярівська, 25-А. Територіально — між станціями метро «Берестейська», «Шулявська» і «Лук'янівська». Дістатися можна також таким наземним транспортом: трамвай 14, 15, автобус 9, маршрутне таксі — 14, 417 (зупинка «Лiкарня»).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.