У Луганську відбувся семінар «Достоїнства мусульманської сім'ї»

1
Сім'я, де формується високоморальна особистість, є тією основою, завдяки якій будується успішне суспільство.
25.03.2010
Оцініть статтю: 
(493 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

У суботу, 20 березня в Луганському культурному центрі відбувся семінар під назвою «Достоїнства мусульманської родини». На заході були присутні більше 50 жінок з одинадцяти міст Луганської області і Донецька.

Оскільки аудиторія була суто жіночою, лектори звертали увагу на особливості мусульманської дружини, її права та обов'язки, виховання дітей.

Голова Донбаського відділення ВАОО «Альраїд» Хамза Іса навів кілька яскравих прикладів з життя сподвижниць пророка. Особливо детально розповів про першу дружину посланника Аллаха - Хадіджу. Хоча вона була найбагатшою жінкою і різниця у віці між нею і пророком становила 15 років, але з прийняттям ісламу, вона стала покірною дружиною, матір'ю правовірних.

Наступна лекція була присвячена вихованню дітей в дусі ісламу. З ранніх років у дітей закладаються духовно-моральні цінності і характер, тому іслам особливу увагу приділяє правильному і поступовому вихованню дітей. Дуже важливий приклад самих батьків, адже для дітей вони є прикладом для наслідування.

На останній лекції імам мечеті Луганського культурного центру Мухаммед Аль-Устаз обговорював права та обов'язки дружини в мусульманській сім'ї. Почавши свій виступ з хадиса «Кожен з вас пастир, і кожен з вас відповідатиме за свою паству», він зазначив, що як чоловік повністю відповідальний за свою родину, так і його благородна дружина - відповідальна за виховання дітей, спокій і порядок в будинку. Про ці речі Аллах в першу чергу запитає дружин у Судний день.

У мусульманській сім'ї правлять любов і повага. Відносини між подружжям будуються на любові до Аллаха і належать тільки Всевишньому. Сім'я, де формується високоморальна особистість, є тією основою, завдяки якій будується успішне суспільство.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Новини

В Луганську стартував проект з міжнаціональної та етнічної толерантності

В Луганську пройшов фестиваль національних культур GLOBAL VILLAGE 2010

Статті

Іслам у сучасному Луганському регіоні

Під знаком півмісяця. Поклонятися Аллаху у Луганську непросто

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.