57 мусульманських країн об'єднуються для боротьби з ісламофобією

1
Лідери країн-членів ОІК
27.09.2010
Оцініть статтю: 
(238 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Мусульманські країни повинні спільно протистояти зростанню ісламофобії в США і Європі, заявив генеральний секретар Організації Ісламська конференція (ОІК) Екмеледдін Іхсаноглу.

Він закликав всі 57 країн-учасниць, що входять в ОІК, працювати із західними лідерами, щоб розсіяти неправильні уявлення про іслам. Керівник ОІК зазначив, що його нова книга «Ісламський світ у новому столітті: Організація Ісламська конференція, 1969-2009» включає цілий розділ про небезпеку зростання ісламофобії на Заході.

Іхсаноглу також повідомив журналістам Associated Press, що підніме це питання в Чикаго, в одному з ісламських коледжів, де ОІК проведе велику конференцію з питань ісламу і мусульман у США. Освіта, за його словами, грає ключову роль у наданні допомоги Заходу, щоб по-справжньому зрозуміти іслам.

Іслам останнім часом стає об’єктом нападок в Америці. Наслідки цього можна спостерігати у суперечках, що розвернулися навколо спорудження ісламського центру неподалік від місцерозташування Всесвітнього торгового центру й погроз спалити Коран на знак протесту. За його словами, «пандемія дискредитації ісламу» проноситься через деякі частини Європи і Сполучених Штатів, збільшуючи спотворені знання про іслам і підриваючи права мусульман, повідомляє «ІсламНьюз» з посиланням на Dawn.

«Мусульманський світ переживає безпрецедентно складний і важкий час», - сказав Іхсаноглу міністрам під час їх щорічного зібрання в минулу п'ятницю. «Ми стикаємося зі значними труднощами й серйозними проблемами. Іслам і мусульмани піддаються серйозним інформаційним атакам, а наростаюча ісламофобія з кожним днем стає все більш загрозливою і небезпечною».

За матеріалами «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

В Америці мусульмани розпочали кампанію проти нетерпимості

Мусульманські лідери США побоюються зростання ісламофобії

На конференції ОБСЄ прийнято ряд актуальних рекомендацій щодо дискримінації мусульман

Мусульманські країни закликають ООН вжити заходів у зв'язку з західною ісламофобією

У США представлена доповідь про дискримінацію мусульман у Європі

Мусульмани повинні активно боротися з міфами про іслам

ООН прийняла резолюцію проти ісламофобії

Расизм сьогодні загрожує насамперед мусульманам - експерт

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.