Глава МЗС Нідерландів: Ісламофоби завдають шкоди всім нідерландцям

1
Біг-борд «Крим – колиска Православ’я в Русі»
1
Мета мітингу - привернути увагу світової громадськості до проблеми уйгурського народу, запобігти геноциду і припинити дискримінацію уйгур Східного Туркестану
1
«Він не прагне знайти спільне, підтримати спільні цінності або працювати в напрямку конструктивних рішень, що базуються на цих загальних цінностях», - підкреслив міністр.
1
1
1
15.03.2010
Оцініть статтю: 
(265 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Міністр закордонних справ Нідерландів Максим Верхаген переконаний, що ультраправий парламентарій-ісламофоб Гірта Вільдерс завдає шкоди своїй країні, застосовуючи принцип «розділяй і володарюй» до політичної діяльності. «Його метод простий - він нацьковує людей один на одного вкрай огидним чином», - заявив Верхаген на одному з громадських заходів 10 березня, передає «Іслам.ру» з посиланням на «IslamOnline».

«Він не прагне знайти спільне, підтримати спільні цінності або працювати в напрямку конструктивних рішень, що базуються на цих загальних цінностях, - підкреслив міністр. - Насправді, його підхід протилежний конструктивному - розповсюджуючи страх і ненависть, він тільки руйнує, а не будує».

Гірта Вільдерс відомий своїми нападками на Іслам і мусульман. У березні 2008 р. він випустив 15-хвилинний «документальний» фільм під назвою «Фітна», в якому приписав Корану підбурювання до насильства. Вільдерс відкрито закликає заборонити Коран, називаючи його «фашистською книгою». Згаданий фільм викликав масу обурення і був підданий осуду з боку відомих державних і міжнародних діячів, включаючи генсека Організації Об'єднаних Націй Пана Гі Муна.

Верхаген вважає, що Вільдерс своїми діями шкодить інтересам нідерландців і псує репутацію своєї держави на міжнародній арені. Міністр наголошує, що свобода слова, на яку ісламофоб робить наголос у своїх різких висловлюваннях, була придумана не для того, щоб давати комусь право ображати людей. Також пан Верхаген відзначив, що високо оцінює внесок мусульманського співтовариства в розвиток Нідерландів.

Попри те, треба відзначити, що на останніх місцевих виборах партія свободи, очолювана Г.Вільдерсом, показала дуже хороші результати.

За матеріалами «Іслам.ру»

Посилання на тему:

На вибори в хіджабі - відповідь нідерландців Вілдерсу

Гірт Вілдерс постав перед судом

Відомий ісламофоб збирається знімати фільм про Коран

Нідерландський парламентарій: «Заборонити Коран, як «Майн Кампф»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.