Європейські мусульмани домагаються зняття блокади Гази

1
«ECESG шукає будь-які політичні засоби зняття блокади Гази», сказав Маді
17.03.2010
Оцініть статтю: 
(364 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Все більше усвідомлюючи тяжке становище 1,6 мільйона палестинців в Секторі Гази, європейські мусульмани вимагають зняти блокаду регіону.

«Роль європейських мусульман у знятті ізраїльської блокади Гази заснована на гуманітарних і правових принципах, які відповідають цінностям, пропагованим європейськими урядами і товариствами, - сказав голова Європейської кампанії за закінчення блокади Гази (ECESG) Арафат Маді. - Важливість цієї ролі пояснюється значимістю європейської місії у формуванні міжнародної політики».

На цьому тижні Маді зустрівся з президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком, щоб обговорити блокаду Сектора Газа. «Під час зустрічі була обговорена важливість активізації ролі Європи в знятті несправедливої блокади Гази», - сказав він.

Ізраїльська блокада Гази почалася з тих пір, як на виборах до законодавчих органів в 2006 році прийшов ХАМАС. Блокада посилилася в наступному році, після того, як ХАМАС добився повного контролю над регіоном.

«ECESG шукає будь-які політичні засоби зняття блокади Гази», - сказав європейський мусульманський лідер.

Мусульманський лідер брав участь у ряді зустрічей з європейськими парламентаріями і впливовими особами, під час яких обговорювалися можливості зняття блокади.

Багатогранність

Європейські мусульмани використовують різні засоби, щоб покласти край нелюдській блокаді: «У співпраці з депутатами Європарламенту, ми вжили заходів для того, щоб подати до Європейського суду справедливості позов про припинення партнерських угод між Євросоюзом і «Ізраїлем», оскільки «Ізраїль» порушує угоду, що говорить про повагу прав людини».

Організація ECESG, штаб-квартира якої знаходиться в Брюсселі, також взяла активну участь у просвітницькій кампанії, що розповідає про наслідки блокади.

«Ми також намагаємося заручитися їхньою підтримкою в бік жителів Гази за допомогою ЗМІ, організації демонстрацій і сидячих страйків перед урядовими установами», - пояснив Маді.

Його організація веде просвітницько-інформаційні кампанії в університетах і за допомогою мережі Інтернет, намагаючись привернути увагу політиків, важливих суспільних фігур і ЗМІ.

ECESG відправило кілька конвоїв з гуманітарною допомогою палестинцям у Газі.

Маді впевнений, що зусилля європейських мусульман дадуть свої плоди і допоможуть зняти блокаду Сектора Газа.

Лідер європейських мусульман нагадав також, що ізраїльська блокада ніколи не протрималась би так довго без підтримки Заходу, а це означає, що здійснення тиску на впливових осіб Заходу є надзвичайно актуальним для вирішення проблеми.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Новини

Газа: тисяча днів блокади

ООН: «Ізраїль» сіє відчай у Газі

В міжнародному тижні проти ізраїльського апартеїду беруть участь понад 40 міст світу

«Віва Палестина» відправить до Гази новий вантаж гуманітарної допомоги

Рішення проблеми палестинських біженців - ключ до миру на Близькому Сході

В Європі проводитиметься щорічний тиждень пам'яті палестинських борців проти окупації

Світ відзначає день блокади Гази

Статті

Джиммі Картер: Газа має бути відновлена прямо зараз

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.