Іслам більше інших релігій ратує за охорону природи - принц Чарльз

1
Принц Чарльз: Знищення природи людиною особливо суперечить ісламським принципам
10.06.2010
Оцініть статтю: 
(351 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Слідувати ісламським духовним принципам для захисту навколишнього середовища закликав учора світ принц Чарльз. У своїй годинній промові перед ученими, що зібралися в Оксфордському центрі ісламських досліджень, спадкоємець британського трону доводив, що знищення природи людиною суперечить заповідям усіх релігій – і особливо ісламу.

Він наголосив, що причиною існуючого «розділення між природою і людиною» є не лише індустріалізація, а й наше відношення до навколишнього середовища, яке суперечить суті «священних традицій».

Принц Чарльз – виконуючий установлення своєї релігії християнин, який зі сходженням на трон стане одночасно главою Англіканської церкви, – детально розповів про своє вивчення Корану, який, за його словами, говорить своїм послідовникам, що «немає розділення між людиною і природою», і завжди велить жити, не перевищуючи можливостей нашого навколишнього середовища.

«Безстороння істина така, що ми розділяємо цю планету з рештою представників творіння з дуже серйозної причини – а саме, ми не можемо існувати самі по собі, без цієї складним чином збалансованої системи життя навколо нас», - сказав він.

«Іслам завжди вчив цьому, і ігнорувати цей урок означає невиконання наших зобов'язань перед творінням», - додав спадкоємець англійського престолу.

Промова принца в Оксфордському центрі ісламських досліджень (Oxford Centre for Islamic Studies) була присвячена 25-річчю цієї організації, покровителем якої він є, пише «Daily Mail».

За матеріалами «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

У Малайзії буде створено ісламський фонд для розвитку екологічних технологій

Мусульманські екологи - за «зелений» хадж

«Зелені» мусульмани Вашингтона ведуть просвітницьку роботу в галузі охорони природи

Мусульманський світ б'є на сполох з приводу зміни клімату

Екологія й ісламські цінності

Ахмадінеджад: природу руйнують капіталізм і ліберальна економіка

Малайзійські імами проповідують «еко-іслам»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.