Коранічна медицина заслуговує на більшу увагу

1
Сури Корану і хадіси дає нам цінні вказівки щодо застосування принципів ісламської медицини
04.06.2010
Оцініть статтю: 
(394 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Не зважаючи на те, що існує цілий ряд можливостей використовувати у якості наукового методу лікування коранічну медицину, до цих пір їй не приділяють заслуженої уваги, вважає один із провідних фахівців у цій галузі.

Іранський учений Саїд Разавілар Маранді (Sa’eed Razavilar Marandi) говорить про великий інтерес Заходу до ісламської медицини. «Сучасна медицина знаходиться у боргу у видатних мусульманських учених і лікарів, чиї заслуги поки не отримали належного визнання», - підкреслив він.

Відзначаючи, що ісламська медицина заснована на універсальних принципах, він говорить: «Тоді як сучасна медична наука лише недавно зрозуміла, що важливіше попередити захворювання, ніж потім його лікувати, цей принцип є одним із провідних в ісламській медицині ще з часів перших мусульман».

«В ісламській медицині профілактика завжди мала першочергове значення у порівнянні з лікуванням захворювань, і одним з основних засобів попередження захворювань була помірність в їжі. Іслам також завжди говорив про те, що природа і духовний світ є важливими чинниками лікування хвороб і прискорення процесів одужання. Сучасна медицина також розділяє ці погляди».

Далі він нагадав, що сури Корану і хадіси дають нам цінні вказівки щодо застосування принципів ісламської медицини, передає «Іслам для всіх» з посиланням на abna.ir.

«Оскільки ісламська медицина має ряд переваг із різних точок зору, необхідно докладати великі зусилля до того, щоб ісламська медицина здобула належний їй статус», - підсумував він.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Арабський хірург Альбукассіс (аз-Захраві)

В Алжирі відкриють Центр лікування Кораном

Наука доводить важливість хіджаба для здоров'я чоловіків

Невідома користь посту

Сунна Пророка - панацея від усіх бід: ООН бореться зі СНІДом за допомогою обрізання

Ранковий намаз знижує ризик серцево-судинних захворювань

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.