Інститут Юнуса Емре запрошує на курси турецької — встигніть записатися до 24-го червня!

Інститут Юнуса Емре запрошує на курси турецької — встигніть записатися до 24-го червня!
Інститут Юнуса Емре запрошує на курси турецької — встигніть записатися до 24-го червня!
18.06.2019
Оцініть статтю: 
(136 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В Інституті ім. Юнуса Емре у Києві триває черговий набір на прискорений курс турецької мови рівня А1 (початковий). Попередня й остаточна реєстрація триватиме до 24 червня 2019 року.

Інститут ім. Юнуса Емре — підпорядкований посольству Республіки Туреччина в Україні єдиний у нашій державі офіційний турецький культурний центр, уповноважений викладати турецьку мову.

До викладання зазвичай залучають турецьких науковців і фахівців з різних сфер, а заняття проводяться за спеціально розробленими програмами й іншими навчально-методичними матеріалами з викладання турецької мови з використанням інтерактивних дошок.

Інститут ім. Юнуса Емре є структурним підрозділом Фонду ім. Юнуса Емре, суспільного фонду, створеного відповідно до закону № 5653 від 05.05.2007 року.

Метою Фонду є представлення Туреччини, турецької мови, історії, культури і мистецтва у світі; інформаційно-просвітницька діяльність, спрямована на популяризацію культурних здобутків Туреччини; надання освітніх і консультативних послуг за кордоном усім охочим вивчати турецьку мову, культуру і мистецтво; зміцнення дружби між Туреччиною й іншими країнами шляхом розширення культурних зв’язків.

Інститут імені Юнуса Емре як структурний підрозділ Фонду реалізовує цілі, визначені чинним законодавством. Окрім проведення курсів турецької мови для іноземців у культурних центрах за кордоном, Інститут організовує культурні і мистецькі заходи з метою популяризації культури Туреччини у світі, а також підтримує наукову діяльність у цьому напрямі.

Наразі Інститут ім. Юнуса Емре, який було засновано у 2009 році, має 58 представництв у різних країнах світу.

Окрім проведення курсів турецької мови, Інститут співпрацює з навчальними закладами різних країн, а також надає підтримку у викладанні турецької мови.

У культурних центрах проводяться різні заходи (національні і міжнародні), які сприяють знайомству з культурою і мистецтвом Туреччини.

До речі, від дня відкриття в Україні (у жовтні 2017 року) і до сьогодні сотні українських студентів не лише вивчали з початкового і більш вищих рівнів мову однієї з сусідок й друга нашої країни — Туреччини, а й отримали нові можливості подальшого навчання і працевлаштування. Адже студентам, які на відмінно закінчили курси, вручають сертифікати міжнародного зразка.

Успішних студентів в Інституті імені Юнуса Емре завжди заохочують. Наприклад, десятки українських студентів, які відвідували заняття в Інституті, отримали можливість ще й протягом місяця навчатися за програмою «Літня школа турецької мови» у Туреччині, а також відвідати її історичні і туристичні пам’ятки. Зауважимо, що усі витрати (переліт, проживання і харчування) повністю оплачував Інститут імені Юнуса Емре.

Крім того, Інститут Юнуса Емре організовує різні заходи, під час яких презентує турецьку культуру, історію і традиції. Слухачі курсів завжди першими дізнаються про це.

Дізнатися детальну інформацію про майбутні заходи і курси турецької мови можна

за телефоном: +38 063 355 26 04 (Телефон / Whatsapp / Viber)

на сторінках Інституту Юнуса Емре у соцмережах:

www.instagram.com/yeekiev 

www.youtube.com/yeeorgtr 

plus.google.com/+yeeorgtr 

www.twitter.com/yeekiev 

Довідка: Інститут імені Юнуса Емре названо на честь суфійського мислителя, філософа, поета з Анатолії, який жив у 13–14 столітті. Юнус Емре був багатогранною особистістю. Його творчість вплинула на розвиток турецької мови, а філософія Емре, що спиралася на загальнолюдські цінності, закликала людину жити у мирі і дружбі без жодної релігійної, мовної, расової дискримінації. Головні теми творчості поета — людина, Всевишній, єдність буття, життєлюбність, світ, Всесвіт, смерть, відповідальність, зрілість, скромність, піднесеність, щедрість. При цьому основний об’єкт творчості Юнуса Емре — людина. Інститут імені Юнуса Емре дотримується цієї філософії у своїй діяльності.

 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.