П'ятниця 19 березня оголошена в усьому світі «Днем гніву» проти агресії «Ізраїлю»

1
Дана заява застерігає про небезпеку з боку окупаційного ізраїльського режиму, який продовжує втілювати план з руйнування комплексу мечеті Аль-Акса.
19.03.2010
Оцініть статтю: 
(329 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Міжнародний союз ісламських учених оголосив сьогоднішню п'ятницю, 19 березня, «Днем ісламської підтримки й мобілізації в ім'я порятунку мечеті Аль-Акса».

Голова Міжнародного союзу ісламських учених шейх Юсуф Кардаві закликав усіх мусульманських учених і імамів виступити сьогодні на п'ятничних молитвах із закликом до умми врятувати благословенну мечеть Аль-Акса. Шейх також закликав натиснути на правителів країн, щоб і вони відгукнулися на заклик ісламських учених. Напередодні саміту арабських країн, що починається у Лівії, Союз учених закликає зібрати екстрений саміт з порятунку мечеті Аль-Акса, йдеться у зверненні, отриманому «ІсламНьюз».

Звернення підписане головою Союзу шейхом Юсуфом Кардаві й генеральним секретарем Союзу доктором Мухаммадом Салімом аль-Авва. Дана заява застерігає про небезпеку з боку окупаційного ізраїльського режиму, який продовжує втілювати план з руйнування комплексу мечеті Аль-Акса. Одним із пунктів цього плану є зведена синагога Аль-Хараб навпроти Аль-Акси, на вакуфних землях мусульман, анексованих ізраїльтянами.

Сьогодні, як повідомляє арабський телеканал «Аль-Джазіра», ізраїльтяни ввели суворі обмеження на відвідування п'ятничної молитви в Аль-Аксі. У священну мечеть ізраїльські силовики не пускають чоловіків молодше 50-ти років.

За матеріалами «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

Новини

Українські олігархи відновили синагогу «Хурва» у Єрусалимі

Європейські мусульмани домагаються зняття блокади Гази

В Єрусалимі пройшли запеклі зіткнення ізраїльської військової поліції з корінними жителями древнього міста

Ізраїльська влада, чекаючи диво-руйнування Аль-Акси, заблокувала весь Західний берег

Частина святині Ісламу може опинитися у списку «єврейської спадщини»

Абу Шаар: Знесення окупантами мечеті Омарі - прелюдія до захоплення Аль-Акси

«Ізраїль» зазіхає на мечеті на Західному березі

Статті

Ісламські святині Єрусалима

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.